Porady fryzjerskie dla przyszłej panny młodej

„Sezon na śluby” według specjalistów rozpoczyna się w okresie wiosennym i trwa aż do późnej jesieni. Większość narzeczonych decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego w miesiącach takich jak marzec, kwiecień czy maj jednak to czerwiec, lipiec, sierpień oraz wrzesień stanowią punkt kulminacyjny ilości zaślubin w Polsce. Ogromne oblężenie wymaga rezerwacji Sali czy kościoła już wiele miesięcy w przód. W nawale formalności i obowiązków panna młoda często odkłada, tak zdawałoby się, prozaiczne czynności jak fryzura bądź makijaż na ostatnią chwilę. Jest to duży błąd! O fryzurę należy zadbać minimum kilka miesięcy przed uroczystością jeśli w dniu ceremonii chcemy mieć piękne włosy. Jak zatem uzyskać pożądany efekt? Oto kilka sprawdzonych rad stanowiących niezbędnik Panny Młodej:

  1. Kosmetyki fryzjerskie.

Każda kobieta powinna posiadać preparaty do włosów wysokiej jakości. Najlepiej zaopatrywać się w kosmetyki fryzjerskie takie jak specjalistyczne odżywki, maski oraz szampony. Wskazany jest również zakup ampułek – odżywiają one włosy nie obciążając ich jednocześnie. Jeśli na kilka miesięcy przed uroczystością ze smutkiem możemy stwierdzić, iż posiadamy bardzo zniszczone włosy zakup takich preparatów jest naszą ostatnią deską ratunku. Dlaczego jednak skupiać się na produktach oferowanych przez fryzjerów? Ponieważ stanowią oni grupę, która doskonale orientuje się w potrzebach naszych włosów, znając budowę są w stanie ocenić ich stan oraz poradzić co najskuteczniej zadziała akurat na nasz konkretny typ łuski. Gdzie natomiast zakupić potrzebny asortyment? Doskonałe rozwiązanie stanowi wizyta w najbliższym sklepie z artykułami fryzjerskimi bądź też sklep fryzjerski online.

  1. Sposób uczesania.

Dla Pań posiadających cienkie włosy ta rada z pewnością okaże się najważniejsza. Otóż specjaliści biją na alarm: „Nie związywać!”. Włosy, które związywane są w popularny „kucyk” niszczą się pod wpływem nacisku gumek. Często upinamy fryzurę zbyt wysoko a zmęczone nienaturalną pozycją włosy stają się słabe i wypadają. W efekcie mamy bardzo zniszczone włosy. Co zatem robić? Nie czesać w ogóle? Otóż najlepszym rozwiązaniem dla Pań które ze względu na wykonywany zawód bądź wygodę muszą je upinać jest zaplatanie warkocza. Ważne by nie był on mocno związany. Ponadto znaleźć można wiele sklepów oferujących wszystko do włosów, w tym nowoczesne gumki invisibobble, które nie niszczą włosów dzięki swej strukturze i sposobowi wykonania.

  1. Dobry lakier do włosów.

Ta porada odnosi się zarówno do korzystania z lakierów przed uroczystością jak i w jej trakcie. Niewiele z Pań wie, iż ta forma utrwalania uczesania może być niezwykle szkodliwa dla naszych włosów. Dla wszystkich kobiet stosujących preparaty utrwalające istnieje tylko jedna zasada: dobry lakier do włosów! Drogie Panie, tylko wysokiej jakości specyfiki gwarantują minimalne uszkodzenia zarówno struktury włosa jak i jego łuski, jeśli zatem cenimy sobie piękne włosy musimy zainwestować.

Każda kobieta w dniu zawarcia związku małżeńskiego zasługuje na to by wyglądać pięknie. Ważne jest aby zadbać o kondycje swojej skóry, włosów i paznokci już na wiele miesięcy przed uroczystością. Dzięki temu zyskamy piękne włosy i wygląd nie tylko na ten jeden, najważniejszy dzień w życiu ale i na całą jego resztę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>